top of page

Обережна поведінка – запорука життя і здоров’я!

Війна внесла корективи у всі сфери життя. Освіта не стала винятком. Як ніколи актуальними залишаються знання щодо збереження життя та здоров’я здобувачів освіти та працівників у нових реаліях – небезпечних, кризових, непередбачуваних. На проблему безпеки дітей не може бути іншого погляду, як на проблему гостру, важливу, що вимагає чітких, скоординованих дій освітян, батьків, працівників різних служб і відомств. Основним пріоритетом у роботі нашого закладу освіти є охорона життя та здоров’я дітей, організація їхньої безпечної життєдіяльності та навчання її основам. Але, як показує практика, абсолютної безпеки не буває, тому необхідно постійно навчатися і дорослим і дітям. Безпека життєдіяльності учасників освітнього процесу в закладі освіти ґрунтується на свідомому і сумлінному виконанні правил. Пам’ятаємо про всі небезпечні випадки, зокрема, як треба себе поводити, щоб бути здоровим, і не створювати небезпечні ситуації для себе та людей, що вас оточують. Вивчаємо правила, дотримуючись яких, ми знаходимося у безпеці, а батьки не турбуються за наше життя та здоров'я.
1 Б під час онлайн уроків.jpg
2 БЖД 1.jpg
3 БЖД.jpg
5 Б на вулиці.jpg
4 Б на дорозі.jpg
6 Б у побуті.jpg
7 Електробезпека.jpg
8 Увага! Бурульки.jpg
12 безпека для дітей.png
11 Б на воді.webp

Ми продовжуємо говорити про мінну безпеку, адже тепер ця тема актуальна для багатьох українців. У містах, де проводились бойові дії, працівники ДСНС України щодня вилучають тисячі вибухонебезпечних предметів, тож варто знати і дорослим і дітям, як себе поводити поруч з ними, щоб не постраждати, а також уміти розрізняти такі предмети в кущах, траві, на землі. Шкода, якої можуть завдати ці предмети, непоправна та навіть смертельна. Що робити, якщо натрапили на боєприпас чи міну (мінну-пастку)? 1.Зупиніться, нічого не чіпайте. Зберігайте спокій, уникайте паніки. Запам’ятайте місце виявлення предмета. 2. Попередьте про виявлений предмет осіб, які поруч. 3. Якщо ви, або люди навколо виконують якісь роботи – негайно припиніть їх. 4. Відійдіть самі і відведіть людей поруч якнайдалі (не менше 100 м) від знайденого предмета. Водночас відходити необхідно тим самим маршрутом (бажано слід у слід), яким ви прийшли. Якщо відходить група людей, то рухатися необхідно колоною по одному й так само, слід у слід. 5. Повідомте про виявлення підозрілого предмета в правоохоронні органи і спеціальні служби за телефонами 101 та 102 (повідомлення необхідно робити без поспіху, чітко, із зазначенням точної адреси (орієнтирів) місця знаходження вибухонебезпечного предмета). 6. По можливості до прибуття правоохоронних органів, або спеціальних служб вживайте заходів щодо недопущення до небезпечної зони сторонніх людей. КАТЕГОРИЧНО ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ: 1. Торкатися знайденого предмета, пересувати його, або робити з ним будь-які інші дії, особливо намагатися розібрати, або знешкодити його. 2. Проводити будь-які роботи біля знайденого предмета, особливо ті, які можуть викликати навіть незначне коливання ґрунту. 3. Палити, користуватися запальничками, а також іншими джерелами відкритого вогню і предметами, які можуть його утворювати. 4. Користуватися радіоелектронними пристроями (мобільними телефонами, пультами дистанційного керування, сигналізацією автомобілів тощо). 5. Заливати предмет рідинами, засипати ґрунтом, намагатися чимось накрити, або здійснювати інші дії на нього: звукові, світлові, теплові, механічні та ін. 6. Допускати скупчення людей безпосередньо поруч зі знайденим предметом. 7. По можливості до прибуття правоохоронних органів, або спеціальних служб вживайте заходів щодо недопущення до небезпечної зони сторонніх людей. Ці знання можуть врятувати не одне життя!!!

8.jpg
9.jpg
7.jpg
1.jpg
3.jpg
5.jpg
2.jpg
4.jpg
6.jpg
безпечні канікули.png

Ідучи на канікули, ПАМ’ЯТАЙ!!! 1.Про дозвіл гуляти лише у призначених для цього місцях: на ігрових майданчиках, біля будинків, шкіл, у скверах чи парках. 2.Про суворе дотримання Правил дорожнього руху, також у транспорті, при посадці і висадці з транспорту. 3.Про дотримання Правил протипожежної безпеки при користуванні електроприладами та газом у побуті. 4.Про Правила поведінки у громадських місцях 5.Про Правила поведінки біля ліній електромереж, залізничного полотна, поблизу водоймищ, на воді та льоду, поряд із будівельними майданчиками, відкритими люками, біля відкритих вікон, на балконі, сходах тощо. 6.Про Правила користування та поведінки в ліфтах 7.Про Правила користування гострими, колючими предметами, ліками, протипожежним, сільськогосподарським, будівельним інвентарем. 8.Про необхідність мити руки перед вживанням їжі, після ігор, фізичної праці, відвідування туалету. 9.Про категоричну заборону: •торкатись незнайомих і вибухонебезпечних предметів; •гратись на проїжджій частині вулиці або поблизу неї; •обігрівати приміщення газом; •розпалювати вогнище без дорослих; •лазити по деревах, дахах; •гратися із чужими тваринами; •збирати незнайомі види грибів та ягід; •пити сиру неочищену воду; •без супроводу дорослих / батьків, вчителів / виїжджати за місто, в ліс; •вступати в контакт та впускати у квартиру чи будинок незнайомих людей. Обережна поведінка – запорука життя і здоров’я! Шановні батьки! Звертаємо Вашу увагу на те, що класний керівник проводить із Вашими дітьми цикл профілактичних бесід. Приділяйте, будь ласка, більше уваги своїй дитині. Залучайте до виконання домашніх обов’язків. Тримайте під контролем дозвілля дитини за межами дому. Проводьте роз’яснювальні бесіди. Обмежте перебування дітей за межами дому у вечірній час.

2 безпечні зимові канікули.jpg
1 безпека під час осінніх канікул.jpg
3 ТБ під час весняних канікул.jpg
4 Мої безпечні канікули.jpg

Адреса

м. Мар'їнка

Покровський район

Донецька область

  • Facebook
свйт.png
bottom of page